Giroskopinio riešo treniruoklio privalumai
2023 24 liepos
Motyvuojančios citatos sporto salei
2023 24 liepos

Motyvacija mokytis

Kartais pradedantiesiems labai sunku pradėti sportuoti. Daugelis žmonių pradeda lankyti treniruotes, bet paskui jas meta, nesulaukę tinkamos paskatos. Pagrindinė priežastis – valios trūkumas, kitaip tariant, motyvacijos sportuoti stoka.

Motyvacija treniruotis

  • Tikslai. Kartais išsikeliame sau per daug tikslų ir vieną dieną suprantame, kad dėl laiko stokos neįmanoma nieko pasiekti. Taigi išsikelkite mažus tikslus ir palaipsniui jų siekite.
  • Sportuoti su draugais. Gera motyvacija sportuoti yra eiti į kolektyvinius užsiėmimus. Pasiimkite su savimi draugus. Kartu ne tik sportuosite, bet ir kartu aptarsite pergales ir nesėkmes, palaikysite ir patarsite vieni kitiems.
  • Nusifotografuokite. Geriausia motyvacija sportuojant yra fotografavimas. Nufotografuokite save prieš treniruotę ir po jos ir pamatysite, kaip keičiasi jūsų kūnas, įgauna gražių reljefų, dingsta viršsvoris.
  • Meilė sportui. Visi užsiėmimai turi kelti tik teigiamas emocijas, todėl per pirmąsias treniruotes nereikėtų persitempti, vis tiek nepasieksite gerų rezultatų, bet traumos ir nuovargis jums garantuoti.

Mergaičių motyvacija sportuoti

Merginoms svarbiausia, kad jų kūnas būtų stangrus ir patrauklus, kad komplimentai kristų iš visų pusių. Tai pagrindinė mergaičių sporto motyvacija. Pradėkite nuo mažų žingsnelių: peržiūrėkite savo mitybą, vakarais eikite bėgioti. Tuomet tikrai norėsite daugiau, nes rezultato ilgai laukti nereikės ir norėsis dar daugiau.

Sporto motyvacija vyrams

Veiksmingiausia motyvacija sportuoti vyrams yra gražus stiprus kūnas, kuris tikrai neliks nepastebėtas. Motyvacija yra visur: aplinkiniuose žmonėse, mintyse, rezultatuose, supratime, kad judėjimas yra gyvenimas, o pasyvumas – depresija ir savigrauža.

Sportas – judėjimas ir gyvenimas

Pagrindinė sporto motyvacija kiekvienam yra sveikatos gerinimas. Bet kokie fiziniai pratimai padeda jaustis daug geriau, kasdien būti kupiniems jėgų ir energijos. Jei nuspręsite iš esmės pakeisti savo gyvenimą – tai jau pradžia, o motyvaciją sportuoti tikrai rasite patys. Svarbiausia tikėti rezultatu, jo siekti, ir tada tikrai niekada nepasiduosite.

Comments are closed.