Elipsinis treniruoklis: jo nauda ir kiek kalorijų sudeginama per valandą treniruočių
2023 24 liepos
Motyvacija mokytis
2023 24 liepos

Giroskopinio riešo treniruoklio privalumai

Giroskopinį treniruoklį sudaro rutulyje esantis rotorius. Rankos raumenys svyruoja, kai bandome sukti kamuolį, kurio viduje rotorius pats sukasi apie savo atskirą ašį. Jį laikome ir sukame tuo pačiu metu. Tačiau kam dar skirti šie gražūs mankštos kamuoliai, powerballs, giroskopiniai treniruokliai arba, kaip jie dar vadinami, riešo kamuoliai?

Riešo treniruoklio nauda ir universalumas

Pirma, jūs pumpuojate ne tik rankų raumenis, bet ir sausgysles, raiščius ir stiprinate nervus, nuo kurių visiškai priklauso motorika. Todėl šis treniruoklis naudingas sportininkams, gimnastams, alpinistams, boksininkams, muzikantams, menininkams ir visiems, kurie dirba smulkius ar galingus rankų darbus. Be to, “Powerball” nepakeičiamas po lūžių, patempimų, išnirimų ir kitų sunkių traumų. Taip pat treniruoklis tinka įvairaus amžiaus žmonėms, traumos jį naudojant beveik neįmanomos, o žmonės, kurie nuolat sėdi prie kompiuterio ir dėl to jaučia galūnių tirpimą ar skausmingus pojūčius (tunelio sindromas), turėtų privalomai užsiimti treniruokliu, kad išvengtų rimtų raiščių ligų.

Kaip teisingai naudoti powerball

Egzistuoja klasikinis naudojimo būdas, kurį pirmiausia reikėtų įsisavinti. Pirmiausia reikia užvynioti rotorių iki maksimaliai jums patogios ribos, tada, tvirtai laikydami kamuolį, atleiskite rotorių ir atlikite greitus sukamuosius judesius ranka. Tačiau galite pumpuoti ne tik rankų raiščius. Jei suksite alkūnę, stiprinsite pečių raumenis. Tricepsą supkite aukštyn ir žemyn tiesia ranka, o bicepsą – nuo alkūnės sulenkta ranka. Pečių juostą išjudinsite, kai sukinėsite ranką tiesiomis rankomis nelenkdami alkūnės. Stilingasis Yunmai Wrist Ball antistresinis aksesuaras puikiai tinka visiems šiems užsiėmimams!

Comments are closed.