KAIP NAUDOTI TREADMILL: INSTRUKCIJOS PRADŽIAI
2021 3 vasario
SPORTO SAVIMOTYVACIJA
2021 5 vasario

JOGA HAMAKOJE – NESTANDARTINIS BANDYMAS ATLEIDTI STRESĄ

Joga hamakuose yra nestandartinis būdas sumažinti stresą.

Antigravitacinės treniruotės reikalingos norint pailginti stuburą, sulyginti laikyseną, sustiprinti raumenis, išugdyti lankstumą ir koordinaciją. Pratimai atliekami visose plokštumose, iš dalies ore ir iš dalies nuo žemės. Antigravitacija yra rekomenduojama visiems kūno rengybos lygmenims, neatsižvelgiant į amžių, lytį ir kūno svorį. Klasėje naudojama unikali įranga – šilko hamakas, kuris atlaiko iki 500 kilogramų svorį. Todėl visos treniruotės yra visiškai saugios. Šiuo metu yra aštuonios antigravitacinės programos: joga, pilatesas, tempimas ir kt. Tačiau vizitinė kortelė, be abejo, yra dekompresijos perversmas – apversta padėtis, kurios dėka mes ištempiame stuburą, neturėdami tam jokio poveikio. Lankydami antigravitacines klases gausite sveiką, tonizuotą kūną ir daug teigiamų emocijų. Ir kiekvieną kartą jūs pasieksite vis daugiau naujų aukštumų.

Antigravitacija lavina lankstumą ir tvirtumą

Darydami pratimus ant hamako, jūs judate laisviau, priešingai nei traukos dėsniai. Tai pašalina kenksmingą raumenų ir kaulų apkrovą, sustiprina pagrindinius raumenis, padidina lankstumą, ypač stuburo ir pečių, o kūnas tęsiasi daug giliau. Kartu tokios treniruotės lavina ištvermę, jėgą ir, žinoma, pusiausvyrą. Be to, pusiausvyra yra ne tik kūne, bet ir sieloje.

Antigravitacija malšina nugaros skausmus

Tai, kad galite laisvai kaboti aukštyn kojomis ore, leidžia stuburui išsitiesti ir atsipalaiduoti. Atliekant pratimus ant hamako, nugaros smegenų ir klubo sąnario įtampa praeina. Tai reiškia, kad nugaros skausmas sumažės, o paskui visai išnyks. Ir dabar jūs jaučiatės daug geriau.

Antigravitacija gerina nuotaiką ir malšina stresą

Ši jogos rūšis padeda atkurti nervų sistemą, išvalyti protą nuo nereikalingų ir įkyrių minčių, palengvinti stresą ir derintis prie ramesnės bangos. Antigravitacija yra puikus būdas užbaigti savo darbo dieną. Užsiėmimai leis kuriam laikui atitraukti dėmesį nuo visų rūpesčių, atsakomybės ir šiek tiek pabūti vieni su savimi. Be to, šios treniruotės išskiria „laimės hormonus“, tokius kaip serotoninas, endorfinai, oksitocinas ir dopaminas, kurie visi yra atsakingi už gerą nuotaiką ir gerą nuotaiką. Ir gyvenimas tikrai skirstomas į prieš ir po antigravitacijos.

Antigravitacija veikia visą kūną

Antigravitacinės treniruotės atliekamos taip, kad į darbą būtų įtraukta kiekviena kūno dalis, kiekviena pagrindinė raumenų grupė. Ir tai yra vienas iš pagrindinių antigravitacijos privalumų. Norint stabilizuoti kūną ant hamako fizinio krūvio metu ir taisyklingai atlikti pratimus, turite labiau naudoti raumenis, juos labiau įtempti. Dėl to raumenys ir sąnariai tampa stipresni, visas kūnas yra tonizuojamas ir įtempiamas. Apskritai, kai kurie pliusai. Vis dėlto ne veltui Gwyneth Paltrow, Mariah Carey ir kitos žvaigždės taip mėgsta antigravitaciją.

Antigravitacija pagerina virškinimą ir apsaugo nuo širdies ligų

Joga ore pagerina daugelio sistemų darbą: kvėpavimo, nervų, endokrininės sistemos ir kt. Įvairūs tempimo ir pratimų tipai sutvarkys virškinimo sistemos darbą. Tokie pratimai yra ypač veiksmingi sutrikus virškinimui. Be to, antigravitacija teigiamai veikia kraujotaką, tokiu būdu slopindama senėjimo procesą ir jo pasekmes. Reguliuojant kraujotakos ir limfinės sistemos darbą, jis mažina širdies ir kraujagyslių ligų vystymąsi.

Šeši patarimai tiems, kurie pirmą kartą pereis prie antigravitacijos:

  1. Dėvėkite tik patogius drabužius, kurie netrukdys judėti.
  2. Eik basomis.
  3. Prieš treniruotę nevalgykite sunkių patiekalų – jūsų kūnui reikia lengvumo. Tačiau neturėtumėte pamiršti ir vandens – jis aprūpins jus energija.
  4. Prieš treniruotę netepkite rankų kremu – delnai paprasčiausiai paslys palei drobę.
  5. Prieš pamoką nuimkite papuošalus ir aksesuarus – nuolat kabinsitės į hamaką. Ir tai trukdys produktyviai veiklai.
  6. Neikite į treniruotes vieni. Juk išmokti ko nors naujo su draugais yra daug įdomiau.

Comments are closed.